Лінія гранулювання ЛГБМ-2000: характеристика та переваги

Закордоном гранульоване біопаливо популярне вже давно. Галузь стрімко розвивається та поширюється по всьому світу. На сьогодні виготовлення пелет стало популярним і в Україні. Дана галузь популяризується та активно розвивається, адже виготовлення пелет - вигідна справа. По-перше, це екологічно чистий вид палива, по-друге - утилізація відходів деревообробної галузі та сільського господарства. Ну, і звичайно ж, економія ресурсів. 

"Красилівський ливарний завод" пропонує Вашій увазі лінію гранулювання біомаси - ЛГБМ-2000. Дана лінія призначена для переробки сухої сировини на пелети (паливні гранули). Найкраще для переробки підходить солома, стружка, тирса, торф та інші відходи деревини або сільського господарства. 

До складу лінії входять: транспортер-пак, дробарка ДМ-2000, подрібнювач соломи ПС-30, пасивний циклон зі шлюзовими затворами, два активні циклони зі шлюзовими затворами, датчики рівнів, перегрібач, шнек-кондиціонер, прес-гранулятор ППМ-2000, транспортер-охолоджувач, місткість для води, шафи керування, бункер готової продукції. 

Лінія гранулювання має безліч переваг. Продуктивність лінії - 2000 кг/год (при гранулюванні соломи). Агрегат легкий в плані монтування та переналаштування на різні види сировини. Завдяки сучасній шафі керування можна уникнути перевантажень лінії, запобігти виникненню аварійних ситуацій. Також, до переваг можна віднести те, що гранулятор має стійкий режим грануляції. Сумарна потужність двигунів лінії - 215 кВт. Максимальна потужність - не перевищує 160 кВт/год.

Лінія гранулювання ЛГБМ-2000 - незамінний помічник у виробництві паливних пелет. Лінію також можна застосовувати в сільському господарстві, а саме для виготовлення комбікормів та підстилок для тварин.

ТОВ "Красилівський ливарний завод" займається виготовленням обладнання для виробництва паливних гранул, а також реалізуємо комплектуючі для техніки. Наша продукція є сертифікованою та відповідає нормам ЄС. Гарантія на весь асортимент - 1 рік.

Завітайте до нас та обирайте обладнання для подрібнення деревини, подрібнювачі соломи та сіна, доробарки, гранулятори та іншу техніку. Ми надаємо гарантії на весь асортимент обладнання. Замовляйте обладнання для виготовлення пелет у нас!